Мережевий зарядний пристрій Usams US-CC133 T40 18W QC3.0+PD Digital Display Fast Charger (EU) Black Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: CC133TC01
437,08 ₴

Мережевий зарядний пристрій Usams US-CC133 T40 допоможе швидко і безпечно зарядити різні гаджети: телефони, планшети, зовнішні акумулятори і т.д., адже він підтримує стандарт швидкої зарядки Quick Charge 3.0. Завдяки наявності двох вихідних портів є можливість заряджати разом одразу два мобільні апарати. Компактний та легкий адаптер живлення зручно носити з собою у сумці чи рюкзаку — може виручити під час подорожей чи відряджень.
Зарядне виготовлене з якісних та міцних матеріалів. Має два роз’єми: USB та USB Type-C. Також має дисплей ─ індикатор напруги.
Порт USB Type-C працює за стандартом Power Delivery і забезпечує швидку зарядку сумісних смартфонів та потужніших пристроїв. Для цього пристрій повинен бути з'єднаний кабелем, що підтримує стандарт PD.
Аксесуар автоматично визначає оптимальні вихідні параметри для швидкої та ефективної зарядки кожного гаджета, що підключається.
Модель оснащена багаторівневою системою захисту від перевантажень по струму, перегріву, перепадів напруги та короткого замикання, тим самим гарантує безпеку гаджетів, що заряджаються.
Аксесуар сумісний з більшістю існуючих мобільних апаратів, що заряджаються за допомогою кабелю з USB-конектором або штекером Type-C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Usams |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідна напруга | 9 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | US-CC133 T40 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 437,08 ₴





