Мережевий зарядний пристрій HOCO C85A Bright dual port PD20W+QC3.0 charger White Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: 6931474743374
234,82 ₴

Потужний і компактний мережевий зарядний пристрій Hoco C85A з виходами Type-C + USB-A та технологіями QC і PD дозволяє швидко заряджати гаджети.
HOCO C85A дозволяє заряджати відразу два гаджети. Потужність Type-C виходу становить 20W, а USB-A ─18W, завдяки чому пристрій може підтримувати більшість протоколів швидкого заряджання пристроїв.
Даний мережевий зарядний пристрій рекомендовано до роботи з будь-якою електронікою, навіть якщо вона не має функції QC (Quick Charge) або PD (Power Delivery). Завдяки компактному дизайну цього пристрою, його можна брати з собою у відрядження, подорожі або на роботу і не турбуватись про зарядку необхідних у повсякденному житті гаджетів.
Зарядний пристрій HOCO C85A виготовлений з вогнетривкого пластику, який стійкий до високих температур і зовнішніх пошкоджень.
Для безпеки гаджетів, в пристрій вбудовано 6 рівнів інтелектуального захисту:
− від перевантаження по силі струму;
− перезарядження, перегріву;
− перевантаження;
− різних перенапруг;
− коротких замикань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
| Вага | 51 г |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Кабель | Відсутній |
| Мoдель | C85A |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7068 |
- Ціна: 234,82 ₴






