Мережевий зарядний пристрій Vention Two-Port USB(A+A) Wall Charger (18W/18W) EU-Plug White (FBAW0-EU) Love&Life
- Немає в наявності
- Код: FBAW0-EU
385,66 ₴

Інтелектуальний зарядний пристрій Vention Two-Port USB(A+A) Wall Charger (18W/18W) EU-Plug White (FBAW0-EU) має два виходи USB-A. Ви можете використовувати адаптер як альтернативний зарядний пристрій для вашого мобільного телефона, планшета та інших приладів. Він сумісний з гаджетами найпопулярніших брендів: Apple, Huawei, Samsung тощо.
ШВИДКА ЗАРЯДКА
Заощаджуйте свій час і заряджайте відразу два пристрої за допомогою мережевого зарядного пристрою Vention Two-Port USB(A+A) Wall Charger (18W/18W) EU-Plug White (FBAW0-EU). Із загальним виходом 3 А, потужністю 18 Вт і підтримкою технології швидкого заряджання Quick Charge 3.0 ваші прилади будуть готові до роботи за значно менший час, ніж із класичним зарядним.
БЕЗПЕЧНЕ ВИКОРИСТАННЯ
Адаптер оснащений вбудованим чіпом для стабільної та безпечної зарядки ваших пристроїв. Має захист від перенапруги, перевантаження за струмом, перезарядки, перегрівання або короткого замикання. Крім того, він стійкий до перепадів температур. Про свою безпеку та безпеку свого смартфона можна не переживати.
ЗНОСОСТІЙКІСТЬ
Ще одна перевага пристрою — його корпус не дряпається і не залишає відбитків пальців. А в разі ударів або падіння адаптер залишиться цілим і неушкодженим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | 2 x USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідна напруга | 9 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | FBAW0-EU |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7068 |
- Ціна: 385,66 ₴



