Мережевий зарядний пристрій HOCO C99A PD20W+QC3.0 three-port(2C1A) charger set(Type-C) White Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: 6931474767585
262,25 ₴

Мережевий зарядний пристрій Hoco C99A PD 20W QC3.0 оснащений трьома зарядними портами двох типів – USB і Type-C, що дозволяє заряджати різні пристрої за наявності відповідного кабелю. Його вихідний потужності достатньо, щоб ефективно зарядити смартфон, планшет, електронну книгу, повербанк та інші гаджети. Оснащений функцією швидкого заряджання. В комплект входить кабель з роз’ємом Type-C.
Особливості мережного зарядного пристрою Hoco C99A PD 20W QC3.0:
− Три виходи (два USB і один Type-C) можуть використовуватися одночасно для зарядки гаджетів;
− Порт Type-C підтримує протокол PD, а USB – QC, які сумісні з багатьма сучасними гаджетами;
− Вбудований інтелектуальний чіп автоматично підбирає напругу під конкретний пристрій;
− Міцний корпус, стійкий до нагрівання, та висока якість збірки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Довжина кабелю | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Мoдель | C99A charger set(Type-C) |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7068 |
- Ціна: 262,25 ₴









