Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA40A Speedway, with 3USB output, QC3.0/QC2.0 18W White Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: 6931474723369
177,12 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Borofone BA40AW 3 USB QC3.0 – універсальний зарядний пристрій для гаджетів. Підтримує функцію швидкої зарядки, таким чином, забезпечує високу швидкість зарядки. Підключається до електромережі через стандартні розетки. Пристрій оснащено 3 USB портами. Сучасний дизайн забезпечує практичність і зручність в повсякденному використанні.
Особливості
•Функція швидкої зарядки
•3 USB порту
•Сучасний дизайн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Призначення | Універсальне |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | 3 × USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідна напруга | 9 V |
| Кабель | Відсутній |
| Колір | 7068 |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | BA40A Speedway |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 177,12 ₴





