Мережевий зарядний пристрій Vention 3-port USB(A+A+A) Wall Charger(12W/12W/12W) EU-Plug Black (FEAB0-EU)
- Немає в наявності
- Код: FEAB0-EU
347,95 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідний роз'єм | 3 × USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 17 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Кабель | Відсутній |
| Колір | 7073 |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | FEAB0-EU |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 347,95 ₴








