Мережевий зарядний пристрій Essager Camber 20W GaN travel Phone Charger A+C EU black (ECTAC-HMB01-P) Love&Life
- Немає в наявності
- Код: ECTAC-HMB01-P
234,25 ₴

Зарядний пристрій Essager 20W Type-C + USB – компактне заряджання нового покоління на базі технології GaN. За допомогою Power Delivery 3.0 та Quick Charge 3.0 (та інших протоколів PD 2.0, QC 2.0, FSP, AFC, SCP, PE) стане чудовим вибором на кожен день.
Зарядний пристрій Essager 20W Type-C + USB забезпечить швидку та безпечну зарядку для сумісних пристроїв, більш того, компактні розміри дозволять легко зберігати та перевозити пристрій, не займаючи багато місця в рюкзаку. Essager 20W об'єднав у собі всі переваги GaN технології – неймовірну потужність, чудову енергоефективність та ультракомпактність.
ВИСОКА ВИХІДНА ПОТУЖНІСТЬ ПРИ НЕВЕЛИКИХ РОЗМІРАХ
Аксесуар оснащений портами: USB і Type-C, що дозволить одночасно заряджати відразу кілька периферійних пристроїв. Внаслідок підтримки протоколу прискореної зарядки Power Delivery ви зможете заповнити рівень заряду гаджета максимально швидко та ефективно (у разі використання кабелю з підтримкою PD). Використовуючи Essager GaN 20W Fast Charger можна зарядити: iPhone або будь-який інший смартфон, планшет, iPod та більшість іншої техніки.
БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКА
Зарядний пристрій Essager GaN 20W має вбудовані механізми захисту від потенційних загроз, з якими користувачі можуть стикатися під час експлуатації. Аксесуару не загрожує перегрів, мережна перенапруга або коротке замикання. Ви можете не турбуватися про збереження ні самої зарядки, ні пристрої, що заряджаються.
ШВИДКА ЗАРЯДКА
Зарядний пристрій Essager гарантує вам швидке заряджання гаджетів і багато зекономленого часу. Наприклад, телефон зарядний пристрій зарядить на 60% всього за 30 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | Camber |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 234,25 ₴







