Мережевий зарядний пристрій Usams US-CC118 T34 PD Fast Travel Charger 20W (EU) White Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: CC118TC01
191,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
20 Вт велика сила, підтримка швидкої зарядки. Міцна оболонка ABS, протипожежний та падіння опору. Високоякісні металеві заглушки, протестовані на 30 000+ раз, дуже довговічні. Маленький і компактний, космічний економія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Usams |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | US-CC118 T34 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7068 |
- Ціна: 191,40 ₴


