Мережевий зарядний пристрій Baseus GAN3 Fast Charger 1C 30W EU Black Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: CCGN010101
613,63 ₴

Baseus GAN3 Fast Charger 1C 30W EU Black) — ультракомпактний зарядний пристрій.
Baseus GaN3 Fast Charger підтримує протоколи швидкої зарядки та потужність до 30 Вт, що забезпечує максимальну швидкість заряджання смартфонів, планшетів, смартгодинників та інших компактних електронних пристроїв.
Використання транзисторів GaN останнього покоління дозволяє заряджати гаджети швидше і безпечніше, зробити зарядний пристрій компактнішим і захистити від перегріву.
Зарядний пристрій має в поперечному перерізі розмір 30.5*29 мм, який можна порівняти з розмірами камери iPhone. Він легко поміститься навіть у крихітній дамській сумочці, не займає місця при зберіганні та не заважає користуватися сусідніми розетками.
Вбудований чип інтелектуального захисту розпізнає тип пристрою та автоматично регулює потужність зарядки, а також оберігає електроніку від коротких замикань, надструму, надмірної напруги, високих температур та дії електростатичних явищ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вага | 43 г |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | GAN3 Fast Charger |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 613,63 ₴






