Мережевий зарядний пристрій HOCO C86A Illustrious dual port charger with digital display set(Type-C) 12W Black Love&Life
- Немає в наявності
- Код: 6931474746313
192,54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴

HOCO C86A Illustrious dual port charger with digital display set(Type-C) Black ─ універсальний зарядний пристрій для різноманітних гаджетів.
Пристрій має багаторівневу систему захисту від перегріву, перевантаження та короткого замикання. Підключається до електромережі через стандартні розетки.
Наявність двох універсальних USB портів дозволяє одночасно заряджати два пристрої за допомогою будь-якого необхідного кабелю.
Зарядний пристрій оснащений цифровим дисплеєм, який показує дані про поточний струм і вольтаж. Сучасний і стильний дизайн забезпечує максимальний комфорт при використанні.
Особливості:
− Цифровий дисплей;
− Захист від перевантаження струмом;
− Захист від перенапруги;
− Захист від короткого замикання;
− Два USB-порти;
− Кабель Type-C 1 м в комплекті;
− Сучасний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Призначення | Універсальне |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 54 г |
| Вихід | 2.4 A |
| Вихідний роз'єм | 2 x USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 12 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Довжина кабелю | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Мoдель | C86A Illustrious |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 192,54 ₴





