Накопичувач SSD Apacer AS350 512GB 2.5" 7mm SATAIII Standard Love&Life -online-multimarket-
- Готово до відправки
- Код: AP512GAS350-1
3 933,17 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Apacer AS350 512GB 2.5" 7mm SATAIII Standard — твердотільний накопичувач Apacer. Він використовує нове покоління інтерфейсу SATA III і забезпечує швидкість передачі 6 Гбіт/с, що дозволяє досягати швидкості читання/запису до 560/540 МБ/с.
НОМЕР ОДИН ДЛЯ ОНОВЛЕННЯ КОМП’ЮТЕРА
Завантаження та виконання програми на комп’ютері відбуватимуться лише за кілька секунд. Завдяки програмному забезпеченню Apacer SSD Utility користувачі можуть без додаткових витрат відстежувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків.
ЧУДОВА ПРОДУКТИВНІСТЬ З ОПТИМІЗОВАНОЮ ДОВГОВІЧНІСТЮ ТА СТАБІЛЬНІСТЮ
AS350 має подовжений термін служби з покращеною стабільністю роботи, зберігаючи постійну продуктивність навіть після багатьох років використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Total Bytes Written | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 1 500 000 годин час |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Максимальна швидкість запису | 540 |
| Максимальна швидкість читання | 560 |
| Модель SSD | AS350 Standard |
| Розміри | 100 × 69.85 × 6.9 мм |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
- Ціна: 3 933,17 ₴





