Накопичувач SSD Apacer AS340 480GB 2.5" 7mm SATAIII Bulk Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: AP480GAS340G
1 552,36 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швидкість доступу в 20 разів швидше, ніж у звичайного жорсткого диска.
AS340 працює на інтерфейсі SATA III, а послідовна швидкість читання / запису становить 550 / 500Мб / с. Це ідеальний по бюджету вибір для початківців геймерів. Енергоспоживання на 95% менше, ніж у звичайних комп'ютерних жорстких дисків. AS340 має розширений термін служби з поліпшеною стабільністю роботи, підтримуючи високу ефективність навіть після тривалого використання. Продається у пластиковій упаковці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм накопичувача | 480 GB |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 75 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1 500 000 годин час |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Максимальна швидкість запису | 520 |
| Максимальна швидкість читання | 550 |
| Модель SSD | AS340 |
| Розміри | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
- Ціна: 1 552,36 ₴



