Реформер для пілатесу inSPORTline Auraler Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: 29672
24 397 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 39,3 кг |
| Висота, см | 63,5 см |
| Довжина, см | 252 см |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | метал, екошкіра |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | реформер |
| Ширина, див | 58,5 см |
- Ціна: 24 397 ₴










