Універсальна мобільна батарея Power Bank Borofone BJ27A Pindar 20000mAh (Чорний) Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: 712106
979 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальна мобільна батарея Power Bank Borofone BJ27A Pindar 20000mAh
УМБ портативне зарядне Power Bank BOROFONE BJ27A Pindar обладнане 4 роз'ємами, що дозволяє одночасно заряджати до 2 гаджетів. Підходить для підзарядки смартфонів, планшетів, навушників, розумного годинника, ігрових консолей та інших невеликих гаджетів.
Спеціальний LED-індикатор показує, що залишився рівень заряду батареї, щоб ви могли визначити, коли потрібно зарядити батарею.
Портативний акумулятор має вбудований захист на 9 рівнях. Інтелектуальна система визначає тип підключеного пристрою та автоматично регулює силу струму. Отже, ваші гаджети захищені від перезарядки, надмірного нагріву, високої напруги, короткого замикання та електромагнітного випромінювання.
Місткість батареї становить 20000 мАг.
Характеристики:
- Місткість: 20000mAh 74Wh
- Номінальна ємність: 11800mAh
- Вхід: Micro USB/Type-C - 5V/2A
- Вихід: USB 1/2 – 5V/2.1A
- Загальний вихід: 5V/2.1A
- Індикатор: LED-індикатор
- Матеріал: ABS + PC вогнетривкий корпус + літій-полімерна батарея
- Розміри: 139 х 68 х 29 мм
- Вага: 435 г
- Колір: чорний
Комплектація:
- Зарядний пристрій
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 435 г |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 139 мм |
| Ширина | 68 мм |
- Ціна: 979 ₴





