Шиацу масажер для шиї і спини 4 кнопки, комір 65W Універсальний Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: 234343
1 049 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radius |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Вага | 2000 г |
| Вид масажного впливу | Роликовий масаж, Масаж Шиацу |
| Висота | 250 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 500 мм |
| Кількість роликів | 8 шт. |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Потужність | 55 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Область масажу | Верхня частина спини, Ступні, Стегна, Плечі, Руки, Ікри, Шия, Груди, Талія, Сідниці, Поперек, Спина, Комірна зона |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 12 В, Мережа 24 В |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Різні кольори |
- Ціна: 1 049 ₴










