Вібратор кролик блакитний Good Vibes Only Blis Love&Life -online-multimarket-
- Готово до відправки
- Код: GVO002
2 599 ₴
2 209 ₴

Цей симпатичний вібратор Blis rabbit із 10 налаштуваннями вібрації гарантує гарантоване задоволення. Цей вібратор стимулює не тільки піхву, а й точку G та клітор. він легко знаходить усі ваші чутливі місця завдяки класичному дизайну. Вібратор шовковисто-гладкий і має міцну ручку. Увімкніть вібрацію, утримуючи кнопку "Плюс" натиснутою протягом кількох секунд. Ви можете легко перемикатися між різними налаштуваннями за допомогою кнопок "плюс" та "мінус". Вимкніть вібратор, утримуючи кнопку "Мінус" протягом декількох секунд. Вібратор перезаряджається за допомогою USB-кабелю, що додається, і повністю водонепроникний. Ретельно очистіть іграшку після використання засобом для чищення іграшок або м'яким милом та теплою водою. Зберігайте вібратор у сухому та захищеному від пилу місці.
| Діаметр | 3,2 см |
|---|
| довжина | 20 см |
|---|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Блакитний |
| Форма | Кролик |
| Водостійкість | Так |
| Кількість швидкостей вібрації | 10 |
| Матеріал | Пластик |
| Підлога | Жіночий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вібратор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання (хв) | 60 |
| Час роботи (мін) | 60 |
| Вставляється довжина (мм) | 105 |
| Діаметр | 32 |
| Довжина | 200 см |
| Тип вібратора | Кліторальний |
| Тип зарядки | pin |
| Тип харчування | Акумулятор Li-ion |
| Управління | Кнопки |
| Форма відростка для клітора | Краплеподібний |
- Ціна: 2 209 ₴




