Класичні презервативи Makemore Premium Condoms 12 штук Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: MM-4074
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичні презервативи, забезпечать комфортну еластичну захист і максимально приємні відчуття.
Розмір (довжина, ширина, товщина): 180 мм, 53 мм, 0.06 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 180 мм |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Матеріал | Латекс |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий ефект | Зволоження |
| Колір | Телесный |
| Смак | Без смаку |
| Текстура | Гладка |
| Товщина | 06 мм |
- Ціна: 180 ₴



