Шків стартера 186FA #Ulshop#
- В наявності
- Код: А0058689
162,36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шків стартера 186FA – призначений для ефективного запуску двигунів серії 186FA. Він легко встановлюється та сумісний зі стандартними кріпленнями, що забезпечує швидку заміну та зручність в експлуатації. Підходить для мотоблоків, генераторів та іншої техніки, оснащеної двигуном цього типу.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 0.04 мм |
| Діаметр | 16.2см |
| Довжина | 0.16 см |
| Діаметр під вал | 16 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Ширина | 0.16 |
- Ціна: 162,36 ₴

