Ніж складаний туристичний SRM 9211-GB2 (9.2 см) 8Cr13MoV / G10 чорний Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: 9211-GB2
990 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SRM |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 92 мм |
| Довжина рукояті | 121 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | 8Cr13MоV |
| Матеріал рукоятки | G10, сталь 420 |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Тип | Ножі |
| Тип замку | Crossbar Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Форма клинка | clip-point |
- Ціна: 990 ₴








