Пластикові качелі дитячі WCG RONA для дитячого майданчика Love&Life -online-multimarket-
-26%
- Готово до відправки
- Код: W-104
720 ₴
532,80 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластикові качелі дитячі WCG RONA для дитячого майданчика
Дитячі гойдалки WCG RONA для найменших мають комфортну конструкцію зі страхувальним ременем і захисної застібкою. Великі отвори для ніжок допоможуть з легкістю посадити дитину навіть в об'ємних зимових комбінезонах. Висока спинка захистить дитину від травм. Сидіння жорсткої форми виготовлено з пластика високої міцності, воно має вузли внизу сидіння, які забезпечують додаткову стабільність. Вузли сплавлені між собою. Тому за безпеку вашої дитини можете бути спокійні.
Характеристики:
- Матеріал: пластик високої міцності
- Метод виготовлення: лиття під тиском
- Запобіжний ремінь-застібка
- Розміри: 36 х 30 х 27 см
- Вік: 0 - 3 роки
- Максимальна вага: 35 кг
- Кільця і кріплення: оцинкована сталь
- Висота підвішування: 1.8 м
- Товщина мотузки: 1 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Гойдалки |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість блокування сидіння | Немає |
| Вікова група | З народження |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 27 см |
| Захист від випадкового складання | Да |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Особливості | Ремені безпеки |
| Підлога | Унісекс |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Немає |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Ширина | 30 |
- Ціна: 532,80 ₴







