Ворота футбольні Neo-Sport NS-465 300 х 200 x 90 см, чорно-білі Love&Life -online-multimarket-
- Готово до відправки
- Код: 1495
4 489 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Neo Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 200 см |
| Довжина, см | 300 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | ворота |
| Колір | Чорно-білий |
| Ширина, див | 90 см |
- Ціна: 4 489 ₴





