Ворота MEGA з килимком Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: ZOG.628-76
1 399 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 76 см |
| Габарити упаковки (ДхШхВ) | 79 x 21,5 x 9,5 см |
| Довжина, см | 166 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | ворота |
| Колір | біло-червоний |
| Ширина, див | 48 см |
- Ціна: 1 399 ₴






