Стіл Progarden ERMES 75x75x72 білий Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: 3496
2 376 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ermes - це сучасний стіл, який придатний для використання як на вулиці, так і в приміщеннях.
Столешня виготовлена з високоякісного поліпропілену, матеріалу який має високу стійкість до різноманітних природних факторів, таких як висока вологість, перепади температур, УФ-випромінювання сонячного світла.
Ніжки стола виготовлені із алюмінію.
Завдяки своїй надійній конструкції і високоякісним матеріалам, особливою популярністю виріб користується в сфері HoReCa.
Габаритні розміри: 75 х 75 х 72 см
Розміри в упаковці: 76 х 76 х 6 см
Вага: 6,8 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Progarden |
| Висота | 72 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Форма столу | Квадратний |
| Колір | Білий |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.8 г |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал | пластик + алюміній |
| Розміри паковання (ДхШхВ) | 76х76х6 |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип | Стол |
- Ціна: 2 376 ₴

