Столик Progarden JACK 59x46x40 коричневий Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: 2983
848 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прямокутний cтолик Jack відмінно поєднується з більшістю моделей лежаків та шезлонгів. Має поверхню, що імітує структуру штучного ротанга.
Ніжки стола знімні.
Виготовлений з поліпропілену. Не боїться перепадів температур, високої вологості, сонячного УФ-випромінювання) та простий в догляді.
Габаритні розміри: 59 х 46 х 40 см
Розмір упаковки: 59 x 46 x 8 см
Вага: 2,6 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Progarden |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 59 мм |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.6 г |
| Гарантія | 1 міс. |
| Максимальне навантаження | 12 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри паковання (ДхШхВ) | 59х46х8 |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип | Стол |
- Ціна: 848 ₴


