Столик Progarden NAXOS 53x53x40 антрацит Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: 2823
351 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cтолик Naxos відрізняється особливою практичністю, адже під його стільницею досить простору для зберігання різноманітних дрібниць та аксесуарів. Має поверхню, що імітує структуру штучного ротанга.
Виготовлений з поліпропілену, матеріалу, який має високу стійкіть до впливу різних природніх факторів (перепадів температур, високої вологості, сонячного УФ-випромінювання) та простий в догляді.
Має просту конструкцію, тому збирання/розбирання не потребую особливих зусиль.
Габаритні розміри: 53 х 53 х 40 см
Вага: 4,3 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Progarden |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Форма столу | Квадратний |
| Колір | Антрацит |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.3 г |
| Гарантія | 1 міс. |
| Максимальне навантаження | 12 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри паковання (ДхШхВ) | 54х54х14 |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип | Стол |
- Ціна: 351 ₴


