Столик Progarden SIUSI 42х37х38 коричневий Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: 2781
356 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приставний столик Siusi відмінно підходить для використання разом з шезлонгами або лежаками, а його поверхня імітує структуру дверевини.
Виготовлений з поліпропілену, матеріалу, який має високу стійкість до впливу різних природніх факторів (перепади температур, висока вологість, сонячне УФ-випромінювання).
Для зручності зберігання столики складаються в стопки.
Габаритні розміри: 42 х 37 х 38 см
Вага: 1,2 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Progarden |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 г |
| Гарантія | 1 міс. |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри паковання (ДхШхВ) | 42х37х38 |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип | Стол |
- Ціна: 356 ₴

