Стіл Progarden VELO 126x76x72 зелений Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: 1757
2 647 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прямокутний стіл Velo може використовуватися як в приміщенні, так і в саду або на терасі. За ним з комфортом можно розмістити до 4-х дорослих відпочиваючих.
Стіл виготовлено з поліпропілену - матеріалу, який має високу стійкість до впливу перепадів температур, високої вологості, сонячного УФ-випромінювання.
Має просту конструкцію, яка не вимагає особливих зусиль для його збирання, а також максимально компактний в розібраному вигляді.
Для монтажу достатньо вставити ніжки в отвори зі зворотнього боку стола.
В центрі столешні є отвір для розміщення парасолі прикритий заглушкою.
Габаритні розміри: 126 х 76 х 72 см
Розміри в упаковці: 126 х 76 х 6 см
Вага: 8,8 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Progarden |
| Висота | 72 мм |
| Довжина | 126 мм |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.8 г |
| Гарантія | 1 міс. |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри паковання (ДхШхВ) | 126х76х6 |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип | Стол |
- Ціна: 2 647 ₴

