Стіл Progarden NISO 90x60x46 антрацит Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: NIS028AN
1 665 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кавовий столик Niso має оригінальний дизайн та практичну полицю під столешнею.
Виготовлений з поліпропілену.Має високу стійкість до впливу різних природніх факторів (перепадів температур, високої вологоісті, сонячного УФ-випромінювання)
Має просту конструкцію, тому збирання/розбирання не потребують особливих зусиль.
Габаритні розміри: 90 х 60 х 46 см
Розміри в упаковці: 90 х 60 х 6 см
Вага: 5,8 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Progarden |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Антрацит |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.8 г |
| Гарантія | 1 міс. |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри паковання (ДхШхВ) | 90х60х6 |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип | Стол |
- Ціна: 1 665 ₴

