МЗП / USB зарядка - блок живлення Borofone BA20A, 5V, 2.1A, Чорний Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: 1018
250 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення Borofone BA20A
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA20A - надійний пристрій для зарядки телефонів. У даній моделі передбачена багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження і короткого замикання. Адаптер виготовлений з високоякісного пластику і має досить компактні розміри.
Аксесуар має один USB вихід. Показник сили струму становить 2.1 А.
Характеристики:
- Модель: Borofone BA20A
- Тип зарядного пристрою: МЗП
- Матеріал: ABS + вогнетривкий матеріал ПК, міцний
- Кількість USB портів: 1
- Сила струму на виході: 2.1 Ампер
- Вхід: AC100-240V, 50/60 Гц, 0.3A
- Вихід: USB: DC5V / 2.1A макс.
- Розміри: 79*38*24 мм.
- Вага зарядного пристрою: 28 г
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Зарядні пристрої |
| Вихідна напруга, V | 5V |
| Вихідний роз'єм | USB |
| Вихідний струм, | 2.1 A |
| Гарантія | 1 міс. |
| Назва модифікації | СЗП/USB-заряджання — блок живлення Borofone BA20A, 5V, 2.1A, Чорний |
| Тип | Портативні | Мережеві |
- Ціна: 250 ₴





