Домкрат підкатний FERRUM 2.5 т (FRFJ25S) #Ulshop#
- В наличии
- Код: FRFJ25S
2 557 ₴
+380 (67) 139-10-45
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Домкрат гідравлічний підкатний FERRUM FRFJ25S + ключ колісний телескопічний та головки 17,19 мм
Домкрат гідравлічний підкатний FERRUM FRFJ25S висотою 80 мм при цьому здатний піднімати і утримувати вагу до 2.5 тонни на висоту 360 мм призначений для підйому автомобілів та ін. вантажів при виконанні ремонтних та монтажних робіт. Мобільний, компактний та зручний в експлуатації. У домкраті застосовується слабке стиснення спеціальне масло.
Характеристики:
Вантажопідйомність: 2.5 тонни
Висота підйому: 80-360 мм
Вага: 11 кг
Комплект:
Домкрат підкатний
Ключ колісний телескопічний (350 – 520 мм)
Головки (17,19 мм)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrum |
| Высота подхвата | 80 мм |
| Высота подъема | 360 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Грузоподъемность | 2.5 кг |
| Домкрат подкатной | Да |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Собственный вес | 11 кг |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 557 ₴




