Крепление Ulanzi Vijimi CM028 Phone Holder (UV-C021GBB1 CM028) Love&Life -online-multimarket-
- Готово к отправке
- Код: C021GBB1
703,90 ₴

Магнітний нагрудний ремінь для екшн-камери Ulanzi CM028 Go-Quick II з тримачем для смартфона та швидкозмінним обертовим кріпленням для GoPro, DJI та Insta360 — це ваше найкраще рішення для відеозйомки POV без рук. Незалежно від того, катаєтеся ви на лижах, гірських велосипедах або мотоциклах, плаваєте на човні, займаєтеся бігом або будь-яким іншим видом спорту, це кріплення у формі жилета залишить ваші руки вільними, забезпечуючи надійну та зручну посадку.
Конструкція кліпси забезпечує зручне одягання та знімання аксесуару навіть у рукавичках, а високоякісний еластичний ремінь і регульована липучка забезпечують індивідуальну посадку для будь-якого розміру тіла. Завдяки магнітному кріпленню ви можете легко встановлювати та знімати пристрій серії Go-Quick, забезпечуючи швидке перемикання між вертикальним і горизонтальним режимами зйомки завдяки можливості повороту на 360° і нахилу на 180°.
Крім того, оснащений затискачем для телефону, цей нагрудний ремінь сумісний з різними екшн-камерами та мобільними телефонами, що робить його універсальним рішенням для всіх ваших пригод. Завдяки вантажопідйомності до 800 г і багатьом варіантам кріплення, включаючи отвір для гвинта 1/4" і кріплення «холодний башмак», Ulanzi CM028 пропонує неперевершену гнучкість і повну сумісність з іншими продуктами серії Go-Quick.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 242 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплект поставки | Нагрудний ремінь; швидкозмінне кріплення; затискач для телефону |
| Мoдель | CM028 |
| Материал | ABS + PC + нейлон |
| Особенности | Обертання на 360°, нахил на 180°, вертикальна та горизонтальна зйомка |
| Розміри | 340 × 400 × 90 мм |
| Совместимость | Зі смартфонами шириною 57 – 90 мм, пристроями вагою до 800 г |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип крепежа | Холодний черевик, різьба 1/4", Go-Quick II |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 703,90 ₴










