Мини-велотренажер электрический inSPORTline Elnero Love&Life -online-multimarket-
- Готово к отправке
- Код: 30020
6 967 ₴
+380 (67) 139-10-45
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 5,5 кг |
| Висота, см | 23,1 см |
| Габарити упаковки (ДхШхВ) | 48 х 43,5 х 28,5 см |
| Довжина, см | 43,8 см |
| Класс | для дому |
| Конструкция | Горизонтальная |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 50 кг |
| Рівні навантаження | 12 рівнів |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Электрический |
| Ширина, см | 39,5 см |
- Цена: 6 967 ₴









