Сумка спортивная Power System PS-7010 Gym Bag Magna Blak/Red Love&Life -online-multimarket-
- Нет в наличии
- Код: 7010BR-4
2 450 ₴
+380 (67) 139-10-45
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Призначення: для спорту та повсякденного використання
- Дуже легка і при цьому містка сумка для важливих речей, які повинні бути під рукою.
- Сумка підійде як для фітнесу, так і для повсякденного використання.
- Виготовлена з міцного водовідштовхувального матеріалу

Містка поясна сумка обладнана:
- Регульований ремінь на стегнах
- Кишеня для навушників
- 2 центральних відділення на блискавці
- Кишеню для ключів
- Матеріали: Textreme

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Power system |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Особенности | Отсек для обуви, Водоотталкивающая пропитка, Плечевой ремень |
| Размер | Большой |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 35 см |
| Глубина | 35 см |
| Объем | 65 л |
| Ширина | 65 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 дней |
| Країна Реєстрації | Чехия |
- Цена: 2 450 ₴



